• Dziś jest: 16.12.2018r

28.11.201821:20

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "Orzeł Biały"

Magdalena G. z grupy X zajęła I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pod haseł Orzeł Biały organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 14 w Częstochowie. Gratulujemy :-)

Celami konkursu były:

• Kształtowanie postaw patriotycznych.

• Uczczenie stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

• Kształtowanie wrażliwości artystycznej.

• Rozwijanie możliwości twórczych najmłodszych dzieci.

28.11.201820:33

I miejsce na konkursie recytatorskim

Ada z grupy V i Pola z grupy VII reprezentowały przedszkole na międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim pt. Jesień w poezji". Dziewczynki zaprezentowały się znakomicie i z dumą ogłaszamy, że Ada wywalczyła I miejsce. Gratulujemy uczestniczkom.

26.11.201817:20

Konkurs Marzeń Przedszkola - "Możesz być kim chcesz"

Dzieci z grupy IV nagrały film na ogólnopolski konkurs "Możesz być kim chcesz". W projekt zaangażowali się rodzice, za co im serdecznie dziękujemy. W grudniu roztrzygnięcie konkursu, a więc trzymajmy kciuki. Dzieci poczuły się jak prawdziwi aktorzy filmowi, ale przede wszystkim świetnie się bawiły.

26.11.201817:11

Teatrzyk w przedszkolu

W dniu 26 listopada zawitał do nas teatrzyk kukiełkowy pt. "Kot w butach". Wszystkie dzieci przyjęły przedstawienie z wielkim entuzjazmem.

26.11.201816:45

KONCERT FILHARMONIKÓW CZĘSTOCHOWSKICH "W NARODOWYM TONIE"

W ramach obchodów 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI, dnia 16 listopada 2018r. odbył się edukacyjny koncert Filharmoników Częstochowskich pt. "W narodowym tonie". Muzycy Filharmonii Częstochowskiej wykonali utwory poświęcone polskiej muzyce.