• Dziś jest: 19.07.2019r

26.08.201812:00

Wyprawka

Zapraszamy rodziców do zapoznania sie z wyprawkami na rok szkolny 2018/2019.
Wyprawki są dostępne w kategorii „Dla rodziców” -> „Wyprawki grup”.
Prosimy zwrócić uwagę na odpowiednie podpisanie rzeczy.

26.08.201810:30

Nowa strona przedszkola

W nowy rok szkolny wchodzimy z zupełnie nową stroną internetową. Stronę przygotowaliśmy z myślą o rodzicach i ich pociechach, przyjaciołach przedszkola i wszystkich gościach. Staraliśmy się przy tym, aby strona była jak najbardziej przejrzysta i przyjazna użytkownikom, a także wygodna w przeglądaniu zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.

Na stronie będziecie Państwo mogli znaleźć ważne informacje i dokumenty dotyczące pracy placówki, informacje z wydarzeń z życia przedszkola, zdjęcia z wycieczek, uroczystości lub zajęć dydaktycznych.

Mamy nadzieję, że to co tutaj zobaczycie i przeczytacie spodoba się wam i będziecie do nas wracać.

Stronę będziemy systematycznie uzupełniać, dlatego też serdecznie zapraszamy do włączenia się w jej tworzenie poprzez państwa opinie na temat samej strony jak i pracy przedszkola.