Grudzień 18 2017 19:21:02
Nawigacja
· Strona główna
· Historia przedszkola
· Gazetka Przedszkolna
· Kacik logopedy
· Artykuły
· Pobierz
· Kategorie newsów
· Kontakt
· Galeria zdjęć
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 48
· Najnowszy użytkownik: edgar
Polecamy
Polecamy
Nasze certyfikaty
Język migowy
Grupa VII, IX i X właśnie zakończyły przedszkolny kurs języka migowego. Przedszkolaki chętnie uczyły się komunikować
w sposób niewerbalny w postaci języka migowego,
poznały wiele słów i tworzyły z nich zdania.
Znają też alfabet języka migowego.
Wiedzą, że jeśli spotkają kolegę lub koleżankę niesłyszących to mogą się
z nimi porozumiewać migając.

Przedszkolaki w szkole
8 czerwca grupa IX wybrała się do szkoły podstawowej, gdzie uczestniczyła w lekcji klasy II pt. "Przygoda z książką" prowadzoną przez wychowawcę panią Małgorzatę Malczyk. Dla naszych przedszkolaków była to nie tylko niezwykła przygoda z literaturą ale również przygoda ze szkołą. Pięcio i sześciolatki poczuły się jak prawdziwi uczniowie...
DYŻUR WAKACYJNY
Informacja dla RodzicówNA DYŻUR WAKACYJNY W LIPCU WSZYSTKIE ZAPISANE DZIECI ZOSTAŁY PRZYJĘTE
PODPISANIE UMÓW NASTĄPI W DNIACH 19-20 .06.2017
Olimpiada Sportowa "Skaczę, biegam, podskakuję i zdrowo się czuję"


Dnia 02.06. 2017r nasze przedszkolaki z grupy VII oraz IX wzięły udział w II edycji Olimpiady Sportowej „Skaczę, biegam, podskakuję i zdrowo się czuję”. Olimpiada odbyła się przy współpracy
z Miejskim Przedszkolem Nr 12. Nasi milusińscy wywalczyli miejsce III, serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaproszenie.

Wszystkie nasze poczynania można obejrzeć pod adresem
http://www.tvorion.pl/?action=show_news&idNews=23032
lub
odwiedzając naszą galerię zdjęć.
PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA
1 czerwca 2017 roku w naszym przedszkolu odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. W ogrodzie przedszkolnym czekało moc atrakcji dla dzieci m.in.: malowanie twarzy, wspólne zabawy ruchowe i muzyczne, suchy basen z kulkami, kule wodne, a także konkursy sportowe, tatuaże, zabawy z balonami, rysowanie kredą, puszczanie baniek mydlanych, pokaz żużlowca, zabawy popołudniowe z dj. oraz rodzicami. W trakcie pikniku dzieci również miały możliwość zjedzenia kiełbaski z grilla czy waty cukrowej. Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech, a przecież o to właśnie chodzi w Dzień Dziecka.


Wycieczka gr. VIII i X do OSR "Strzelnica" w Kochcicach

Dnia 30 maja dwie grupy VIII i X udały się na wycieczkę do Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego "Strzelnica" w Kochcicach. Dzieci miały do dyspozycji park atrakcji, domek Gargamella do góry nogami, animacje dla dzieci: malowanie twarzy, zajęcia plastyczne.
Wycieczka
30 maja grupa VI i IX pojechały na wycieczkę do Pracowni Zabawek i Manufaktury Słodyczy w Żarkach. Dzieci samodzielnie zdobiły zabawki wykonane z drewna, a także własnoręcznie wykonały lizaki. Obejrzały też proces tworzenia słodyczy w manufakturze. Więcej zdjęć w galerii zdjęć.
Przedstawienia w wykonaniu dzieci z grupy VII


Dzieci z grupy VII tym razem w roli gospodarzy. W dniach 17,18,19 maja bieżącego roku gościliśmy w naszych progach dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 32, pierwszoklasistów z Szkoły Podstawowej Nr 50 oraz młodszych kolegów i koleżanki z naszego przedszkola. Nasze starszaki przedstawiły program artystyczny pt; "Żyj zdrowo, kolorowo".

Radosne występy dały nam wszystkim wiele radości, uświadomiły iż nasze zdrowie jest wartością nadrzędną. Serdecznie dziękujemy naszym milusińskim za piękne występy. Dziękujemy gościom za odwiedziny w naszym przedszkolu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które znajdują się w naszej galerii w folderze "Zdrowo, kolorowo".
Konkurs Piosenki Angielskiej LITTLE STARS
Dnia 22 maja 2017 w Częstochowie odbył się finał Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków-Little Stars. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Sześcioro dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w eliminacjach. Pod opieką swoich nauczycieli języka angielskiego przygotowywali się do wystąpienia. Serdecznie gratulujemy im odwagi, zdolności wokalnych i językowych 

W ostatnim etapie konkursu wzięła udział 5-letnia Liliana Budzikur i zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.
Pośród 49 innych dzieci dostrzeżono jej talent i przygotowanie. Gratulujemy Ci Lilianko!:) a organizatorom dziękujemy za wyróżnienie 
Dzień Mamy I Taty
Mama i tata to najważniejsze osoby w życiu małego dziecka. Przedszkolaki z grupy IX tak oto świętowały 26 maja...
Wszystkiego najlepszego Drodzy Rodzice; wiemy, że jesteście dumni ze swych pociech i chcemy, abyście wiedzieli, że oni z Was również.
Zajęcia otwarte - grupa IX
19 maja dzieci z grupy IX powędrowały do "Krainy dobrych manier" w ramach zajęć otwartych dla rodziców. Tam poprzez szereg aktywności z wykorzystaniem wielozmysłowości nasze starszaki przypomniały sobie zasady dobrego zachowania. Przedszkolaki znakomicie poradziły sobie z zadaniami, przedstawiałjąc swoją wiedzę w sposób graficzny, muzyczny a także w języku migowym. Na koniec każdy uczestnik "wyprawy" do tej niezwykłej krainy otrzymał pamiątkowy dyplom ukończenia kursu dobrych manier.
Grupa IX bardzo dziękuje wszystkim rodzicom za tak liczne przybycie na zajęcia!! :)
Losowa fotografia
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:37
Zachód słońca: 15:38

Dzień trwa:
8 Godzin 00 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:26
Wygenerowano w sekund: 0.07 1,304,069 Unikalnych wizyt