Październik 19 2017 07:22:15

· Łącznie użytkowników: 48
· Najnowszy użytkownik: edgar

Nasze certyfikaty
" Barwy jesieni"- konkurs plastyczny.
KonkursyMiło nam poinformować, że 17 listopada 2009r. został rozstrzygnięty międzyprzedszkolny konkurs plastyczny " Barwy jesieni " zorganizowany przez nauczycielki grupy VI. Na konkurs wpłynęło 125 prac. W kategorii 3-4 latków dyplomy z nagrodami otrzymali: Krzysiu P.- Miejskie Przedszkole nr 16, Kuba S.- Miejskie Przedszkole nr 41, Oliwia T.- Miejskie Przedszkole nr 31. Wyróżnienia: Olga B.- Miejskie Przedszkole nr 16, Jagoda B.- Miejskie Przedszkole nr 43.
W kategorii 5-6 latków dyplomy i nagrody otrzymali:
Maciuś C.- Miejskie Przedszkole nr 7, Dawid N. - oddział przedszkolny przy Zespole Szkół nr 2, Anastazja C.- Miejskie Przedszkole nr 36, Anna G.- Miejskie Przedszkole nr 41. Wyróżnienia : Julia T.- Miejskie Przedszkole nr 36, Karolina K. Zuzanna G. Weronika N.- Miejskie Przedszkole nr 15.

GRATULUJEMY! I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.

Informacja dla Rodziców
Informacja dla RodzicówINFORMACJA DLA RODZICÓW

Uprzejmie prosimy Rodziców, o informacje nt.: nieobecności dzieci związanych z zachorowaniem na grypę lub infekcje grypopodobne. Informacje te należy przekazywać placówce w pierwszym dniu wystąpienia choroby (po wcześniejszej diagnozie lekarskiej).
Prosimy o poważne potraktowanie prośby z uwagi na obowiązek dyrektorów placówek do zgłaszania danych o frekwencji dzieci do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Częstochowie.
Losowa fotografia

Nie możesz się zalogować?
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Słoneczny panel
Dziś jest: