Grudzień 18 2017 19:16:24

· Najnowszy użytkownik: edgar

Nasze certyfikaty
Bal karnawałowy w przedszkolu
Bal  karnawałowyNadszedł czas tańców i przebierańców.
11 lutego 2010 o godz 10,00 odbędzie się w przedszkolu Bal Karnawałowy.
Do wspólnej zabawy serdecznie zapraszamy wszystkie przebrane przedszkolaki.Przebierajcie się za Księżniczki, Królewiczów i inne postacie bajkowe. Będzie Super!!!
"Cztery pory roku" - przedstawienie przygotowane w SP nr 50
Informacja dla RodzicówDzieci z grup starszych uczestniczyły dzisiaj w przedstawieniu "Cztery pory roku" zorganizowanym przy współpracy ze SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 50. Ogromnym talentem aktorskim wykazały się dziewczynki z grup:V i VI oraz absolwentki naszego przedszkola.
Starszaki z wizytą w bibliotece
InformacjeStarszaki chętnie wybrały się do biblioteki przy ul. Michałowskiego. Poznały księgozbiór oraz zasady korzystania z czytelni. Była to również okazja, aby wysłuchać piękną baśń, a także porozmawiać z panią bibliotekarką. Niektóre z dzieci już chciały zapisać się do biblioteki. Fotki ze spotkania w galerii grupy VI.
Harmonogram uroczystosci z okazji Święta Babci i Dziadka
Impreza w przedszkoluCzwartek 21.01.2010
Grupa III godz 13,00
Grupa I godz 13,00
Grupa VII godz 13,30
Grupa V godz 13,50

Piątek 22.01.2010
Grupa IV godz 12,30
Grupa VI godz 13,00
Grupa II godz 13,30
Bajkowe Jasełka
Impreza w przedszkoluNa zaproszenie przedszkolaków grupy VI w przedszkolu gościli uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 50, byli to zeszłoroczni absolwenci naszego przedszkola. Wiele radości sprawiło spotkanie ze starszymi kolegami i koleżankami, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami bycia uczniem. Przedszkolaki dla swych gości zaprezentowały przedstawienie pt. "Bajkowe Jasełka" w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców. Spotkanie zakończono wspólnymi zdjęciami i słodkim poczęstunkiem. Zdjęcia z tego spotkania zamieszczono w galerii zdjęć gr.VI
Wigilia w przedszkolu

18.12.2009 o godz 13.00 w naszym przedszkolu odbędzie się Wieczerza Wigilijna dla dzieci, personelu i przedstawicieli trójek klasowych.

W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
- życzymy wszystkim zdrowia, miłości.
Niech mały Jezus w sercu zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta.
Kochanej twarzy co rano budzi
i wokół pełno życzliwych ludzi..
WESOŁYCH ŚWIĄT !

Dyrekcja, Rada pedagogiczna, obsługa oraz dzieci.
HARMONOGRAM JASEŁEK
Impreza w przedszkolu15.12. 2009 (WTOREK) - GR VII godz 14.15 - 15.00

16.12. 2009 (ŚRODA) - GR I godz 12.30 - 13.00

16.12. 2009 (ŚRODA) - GR II godz 13.00 - 13.30

16.12. 2009 (ŚRODA) - GR VI godz 13.30 - 14.00

16.12.2009 (ŚRODA) - GR III godz 14.00 - 14.30

16.12.2009 (ŚRODA) - GR V godz 14.30 -14.00

17.12.2009 ( CZWARTEK) - GR IV godz 12.30- 13.00
Mikołaj w przedszkolu
Impreza w przedszkoluMikołaj odwiedzi nasze przedszkole dnia 4 grudnia br. o godz. 10.00. Dzieci przygotowują niespodzianki dla naszego Specjalnego Gościa, będą piosenki i wierszyki ,przedszkolaki mają nadzieję że Mikołaj pamieta o wspaniałych upominkach i wspólnym zdjęciu!!! Mikołaju - zapraszamy i czekamy!!!!
"Zostań Kubusiowym Przyjacielem natury"
InformacjeDzieci już po raz drugi razem z Kubusiem, będą poznawać nauturę i uczyć się, jak ją chronić. Przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej edycji programu "Zostań Kubusiowym Przyjacielem natury". Jest to inicjatywa firmy Tymbark we współpracy z Fundacją Partnerstwo dla środowiska. Program ma na celu edukowanie dzieci w zakresie przyrody i ekologii. Będzie realizowany od października 2009 r. do maja 2010 r.
Akcja "Góra Grosza"
InformacjeNasze przedszkole kolejny raz uczestniczy w akcji Towarzystwa Nasz Dom- "Góra Grosza". Zbieramy pieniążki, które przeznaczone będą na pomoc dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci i rodzinnych domów dziecka. Serdecznie zapraszamy dzieci i Rodziców do udziału w zbiórce!
Andrzejki w przedszkolu
Impreza w przedszkoluAndrzejki w naszym przedszkolu odbedą się on 30 listopada o godz. 10.00
Będziemy lać wosk, wróżyć z bucików, rzucać za siebie obierki z jabłka, wyciągać losy, które powiedzą nam co nas czeka w przyszłości. Czary mary, hokus pokus bęc !!!
Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do wspólnej zabawy.
Losowa fotografia

Nie możesz się zalogować?
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Słoneczny panel
Dziś jest: