Luty 18 2018 09:19:49

16.12.2009 (ŚRODA) - GR V godz 14.30 -14.00

17.12.2009 ( CZWARTEK) - GR IV godz 12.30- 13.00
Mikołaj w przedszkolu
Impreza w przedszkoluMikołaj odwiedzi nasze przedszkole dnia 4 grudnia br. o godz. 10.00. Dzieci przygotowują niespodzianki dla naszego Specjalnego Gościa, będą piosenki i wierszyki ,przedszkolaki mają nadzieję że Mikołaj pamieta o wspaniałych upominkach i wspólnym zdjęciu!!! Mikołaju - zapraszamy i czekamy!!!!
"Zostań Kubusiowym Przyjacielem natury"
InformacjeDzieci już po raz drugi razem z Kubusiem, będą poznawać nauturę i uczyć się, jak ją chronić. Przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej edycji programu "Zostań Kubusiowym Przyjacielem natury". Jest to inicjatywa firmy Tymbark we współpracy z Fundacją Partnerstwo dla środowiska. Program ma na celu edukowanie dzieci w zakresie przyrody i ekologii. Będzie realizowany od października 2009 r. do maja 2010 r.
Akcja "Góra Grosza"
InformacjeNasze przedszkole kolejny raz uczestniczy w akcji Towarzystwa Nasz Dom- "Góra Grosza". Zbieramy pieniążki, które przeznaczone będą na pomoc dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci i rodzinnych domów dziecka. Serdecznie zapraszamy dzieci i Rodziców do udziału w zbiórce!
Andrzejki w przedszkolu
Impreza w przedszkoluAndrzejki w naszym przedszkolu odbedą się on 30 listopada o godz. 10.00
Będziemy lać wosk, wróżyć z bucików, rzucać za siebie obierki z jabłka, wyciągać losy, które powiedzą nam co nas czeka w przyszłości. Czary mary, hokus pokus bęc !!!
Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do wspólnej zabawy.
Każdy przedszkolak Ci powie jak trzeba dbać o zdrowie.
Informacje "Dbam o swoje zdrowie"- to program edukacyjny przygotowany przez PCK dla dzieci w wieku przedszkolnym. W ramach programu nauczycielki grup 5-6 latków prowadzą z dziećmi zajęcia, na których promują zdrowy styl życia, opowiadają o czynnikach zagrażających zdrowiu oraz sposobach ochrony zdrowia i zasadach prawidłowego odżywiania i żywienia.
Dzieci młodsze przystąpiły do realizacji programu"Super wiewiórka-przyjaciółka Oli i Kuby"- celem tego programu jest wykształcenie u dzieci nawyków dbałości o bezpieczeństwo, higienę, tolerancję, pomoc potrzebującym.
W ramach tych programów 10 listopada 2009r dzieci spotkały się z przedstawicielem częstochowskiego oddziału PCK. Była to okazja do przybliżenia przedszkolakom działań tej organizacji oraz prowadzonych przez nią akcji niesienia pomocy potrzebującym.
" Barwy jesieni"- konkurs plastyczny.
KonkursyMiło nam poinformować, że 17 listopada 2009r. został rozstrzygnięty międzyprzedszkolny konkurs plastyczny " Barwy jesieni " zorganizowany przez nauczycielki grupy VI. Na konkurs wpłynęło 125 prac. W kategorii 3-4 latków dyplomy z nagrodami otrzymali: Krzysiu P.- Miejskie Przedszkole nr 16, Kuba S.- Miejskie Przedszkole nr 41, Oliwia T.- Miejskie Przedszkole nr 31. Wyróżnienia: Olga B.- Miejskie Przedszkole nr 16, Jagoda B.- Miejskie Przedszkole nr 43.
W kategorii 5-6 latków dyplomy i nagrody otrzymali:
Maciuś C.- Miejskie Przedszkole nr 7, Dawid N. - oddział przedszkolny przy Zespole Szkół nr 2, Anastazja C.- Miejskie Przedszkole nr 36, Anna G.- Miejskie Przedszkole nr 41. Wyróżnienia : Julia T.- Miejskie Przedszkole nr 36, Karolina K. Zuzanna G. Weronika N.- Miejskie Przedszkole nr 15.

GRATULUJEMY! I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.

Informacja dla Rodziców
Informacja dla RodzicówINFORMACJA DLA RODZICÓW

Uprzejmie prosimy Rodziców, o informacje nt.: nieobecności dzieci związanych z zachorowaniem na grypę lub infekcje grypopodobne. Informacje te należy przekazywać placówce w pierwszym dniu wystąpienia choroby (po wcześniejszej diagnozie lekarskiej).
Prosimy o poważne potraktowanie prośby z uwagi na obowiązek dyrektorów placówek do zgłaszania danych o frekwencji dzieci do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Częstochowie.
Losowa fotografia

Nie możesz się zalogować?
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Słoneczny panel
Dziś jest: