Maj 24 2018 10:19:07

· Łącznie użytkowników: 48
· Najnowszy użytkownik: edgar

Nasze certyfikaty
Międzyprzedszkolny konkurs "PRZYRODA I JA"

25 marca w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej "Północ" odbył się konkurs recytatorski pt. "PRZYRODA I JA" zorganizowany przez Miejskie Przedszkole Nr 36. Nasi mali aktorzy wykazali się ogromnym talentem i zaangażowaniem. Potwierdzeniem tego talentu jest zdobycie Pierwszego Miejsca. Gratulujemy wszystkim uczestnikom :)
"Siatka wariatka"
KonkursyRealizując program "Zostań Kubusiowym przyjacielem natury", nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. "Siatka wariatka". Wszystkie siatki były bardzo oryginalne, pomysłowe i kolorowe. Każda grupa otrzymała nagrodę za wspólną pracę. Tak trzymać!

Zajęcie otwarte dla Rodziców
Informacja dla RodzicówDzieci z grupy VI wraz z nauczycielką Teresą Machurą zapraszają Rodziców na zajęcie otwarte które odbędzie się w dniu 23 marca br. o godzinie 13.00 ( wtorek).
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2010/11 W MIEJSKIM PRZEDSZKOLU NR 16
Informacja dla RodzicówRekrutacja na rok szkolny 2010/11 w Miejskim Przedszkolu nr 16
zostanie przeprowadzona w dniach 10.02.2010 - 19.03.2010.
Termin przeprowadzenia rekrutacji jest decyzją Urzedu Miasta.

Karty zgłoszen dzieci do przedszkola wydawane są codziennie w godzinach pracy przedszkola.
Czyste powietrze wokół nas
Informacja dla RodzicówNasze przedszkole należy do Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, obecnie ubiegamy się o certyfikat II stopnia. W trosce o zdrowie naszych dzieci współpracujemy z Państwową Inspekcją Sanitarną w Częstochowie. Właśnie rozpoczęliśmy kontynuację projektu edukacyjnego pt."Czyste powietrze wokół nas" w ramach Krajowego Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu. Liczymy na udział rodziców w projekcie.
Jednym z głównych celów Narodowego Programu Zdrowia jest : zmniejszanie rozpowszechniania palenia tytoniu.
Bal karnawałowy w przedszkolu
Bal  karnawałowyNadszedł czas tańców i przebierańców.
11 lutego 2010 o godz 10,00 odbędzie się w przedszkolu Bal Karnawałowy.
Do wspólnej zabawy serdecznie zapraszamy wszystkie przebrane przedszkolaki.Przebierajcie się za Księżniczki, Królewiczów i inne postacie bajkowe. Będzie Super!!!
"Cztery pory roku" - przedstawienie przygotowane w SP nr 50
Informacja dla RodzicówDzieci z grup starszych uczestniczyły dzisiaj w przedstawieniu "Cztery pory roku" zorganizowanym przy współpracy ze SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 50. Ogromnym talentem aktorskim wykazały się dziewczynki z grup:V i VI oraz absolwentki naszego przedszkola.
Starszaki z wizytą w bibliotece
InformacjeStarszaki chętnie wybrały się do biblioteki przy ul. Michałowskiego. Poznały księgozbiór oraz zasady korzystania z czytelni. Była to również okazja, aby wysłuchać piękną baśń, a także porozmawiać z panią bibliotekarką. Niektóre z dzieci już chciały zapisać się do biblioteki. Fotki ze spotkania w galerii grupy VI.
Harmonogram uroczystosci z okazji Święta Babci i Dziadka
Impreza w przedszkoluCzwartek 21.01.2010
Grupa III godz 13,00
Grupa I godz 13,00
Grupa VII godz 13,30
Grupa V godz 13,50

Piątek 22.01.2010
Grupa IV godz 12,30
Grupa VI godz 13,00
Grupa II godz 13,30
Bajkowe Jasełka
Impreza w przedszkoluNa zaproszenie przedszkolaków grupy VI w przedszkolu gościli uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 50, byli to zeszłoroczni absolwenci naszego przedszkola. Wiele radości sprawiło spotkanie ze starszymi kolegami i koleżankami, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami bycia uczniem. Przedszkolaki dla swych gości zaprezentowały przedstawienie pt. "Bajkowe Jasełka" w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców. Spotkanie zakończono wspólnymi zdjęciami i słodkim poczęstunkiem. Zdjęcia z tego spotkania zamieszczono w galerii zdjęć gr.VI
Wigilia w przedszkolu

18.12.2009 o godz 13.00 w naszym przedszkolu odbędzie się Wieczerza Wigilijna dla dzieci, personelu i przedstawicieli trójek klasowych.

W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
- życzymy wszystkim zdrowia, miłości.
Niech mały Jezus w sercu zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta.
Kochanej twarzy co rano budzi
i wokół pełno życzliwych ludzi..
WESOŁYCH ŚWIĄT !

Dyrekcja, Rada pedagogiczna, obsługa oraz dzieci.
Losowa fotografia

Nie możesz się zalogować?
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Słoneczny panel
Dziś jest: