• Certyfikat "Klasy przyjaznej dla dzieci niepełnosprawnych

Nasze przedszkole wzięło udział w projekcie "Głucha Moc - animacja, integracja". Podczas zajęć dzieci z naszej placówki obejzały m. i. film o dzieciach z wadami słuchu i uczyły się podstaw języka migowego.

Certyfikat "Klasy przyjaznej dla dzieci niepełnosprawnych

• Certyfikat udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania

CodeWeek 2021

Cieszymy się niezmiernie, że nasze Przedszkole mogło po raz uczestniczyć w tym wydarzeniu i zdobyło certyfikat.

Każda grupa miała do wykonania zadanie dot. kodowanie lub programowania z wykorzystaniem takich pomocy jak: kubeczki, robot Ozobot, maty do kodowania, gry planszowe, kostki do gry i wiele, wiele innych.
    CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja co roku organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem.

Certyfikat udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania

• II miejsce w ogólnomiejskiej kampanii "Aktywna wiosna"

Nasze przedszkole zajęło II miejsce wśród placówek przedszkolnych w  kampanii społecznej "Aktywna wiosna". Z kolei Julia Samsel - Pędziach i Julia Balińska zajęły I miejsce, a Leon Zych i Weronika Zych  6- 7 miejsce indywidulanie. Nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii pracownicy zajęła Magdalena Wypchlak. Gratulujemy Głównym celem akcji było zwiększenie aktywności fizycznej dzieci i dorosłych, wzięło w niej udział 1600 dzieci i młodzieży i prawie 400 pracowników szkoł i przedszkoli z Częstochowy. Uczestnicy przez okres wiosenny jeździli do i ze szkoły/przedszkola hulajnogą lub rowerem. Organizatorem akcji był Wydział edukacji UM Częstochowy.

II miejsce w ogólnomiejskiej kampanii "Aktywna wiosna"

• Certyfikat dla naszej placówki za udział w ogólnopolskim projekcie "W drogę z przyjacielem"

.

• Po raz kolejny wzięliśmy udział w ogólnopolskim projekcie "Uczymy dzieci programować". Sukces przedszkola potwierdza niniejszy certyfikat