• Certyfikat wzorowej placówki Małego Misia w świecie wielkiej literatury

.

Certyfikat wzorowej placówki Małego Misia w świecie wielkiej literatury

• Wyróżnienie w konkursie "Kolory Wiosny 2021" zorganizowanym przez UM Częstochowy przy współpracy z ZST

Nasza placówka wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta Częstochowy na najpiękniesze prace plastyczne o wiośnie oraz najpiękniejszy wiosenny kącik przyrodniczy. Prace naszych podopiecznych spodobały się organizatorom i komisji konkursowej, bowiem znalezliśmy się w ścisłej czołówcew laureatów. W konkursie brało udział 41 przedszkoli z naszego miasta. Wygraną w wysokości 200 zł przeznaczymy na dalszą rewitalizację naszego ogrodu przedszkolnego, w którym już widać pierwsze zmiany (zdjęcia w galerii). Oprócz nagrody pieniężnej wszystkie przedszkola otrzymały DĄB PAMIĘCI w celu uczczenia 100- lecia Powstań Śląskich. Nasze przedszkole posadzi dąb ku czci Władysława Kahla - powstańca śląskiego.

Wyróżnienie w konkursie "Kolory Wiosny 2021" zorganizowanym przez UM Częstochowy  przy współpracy z ZST

• Nagrody w konkursie 'Dzień św. Patryka oczami dziecka'

Z przyjemnością informujemy, że Antoś W. z grupy Badaczy (VII) zajął I miejsce i Klaudia K. Z grupy Łowców Przygód (V) została wyróżniona w konkursie 'Dzień Św. Patryka oczami dziecka' zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne "Chatka Małolatka" w Krakowie.

Nagrody w konkursie 'Dzień św. Patryka oczami dziecka'

• II miejsce w konkursie plastycznym 'Suknia Pani Zimy'

Miło nam poinformować, że Julia K. z grupy Zdobywcy zajęła II miejsce Konkursie Plastycznym - "Suknia Pani Zimy '' zorganiozowanym przez Szkołę Podstawową nr 41 w Częstochowie.

II miejsce w konkursie plastycznym 'Suknia Pani Zimy'

• Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

Z przyjemnością informujemy, że Lena B. z grupy Tropiciele zajęła I miejsce oraz Ola M. z grupy Badacze została wyróżniona w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym - "Zimowe zjawiska przyrodnicze", organizowanym przez SP nr 41.

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy