• Nagrody w konkursie 'Dzień św. Patryka oczami dziecka'

Z przyjemnością informujemy, że Antoś W. z grupy Badaczy (VII) zajął I miejsce i Klaudia K. Z grupy Łowców Przygód (V) została wyróżniona w konkursie 'Dzień Św. Patryka oczami dziecka' zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne "Chatka Małolatka" w Krakowie.

Nagrody w konkursie 'Dzień św. Patryka oczami dziecka'

• II miejsce w konkursie plastycznym 'Suknia Pani Zimy'

Miło nam poinformować, że Julia K. z grupy Zdobywcy zajęła II miejsce Konkursie Plastycznym - "Suknia Pani Zimy '' zorganiozowanym przez Szkołę Podstawową nr 41 w Częstochowie.

II miejsce w konkursie plastycznym 'Suknia Pani Zimy'

• Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

Z przyjemnością informujemy, że Lena B. z grupy Tropiciele zajęła I miejsce oraz Ola M. z grupy Badacze została wyróżniona w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym - "Zimowe zjawiska przyrodnicze", organizowanym przez SP nr 41.

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

• I miejsce w konkursie plastycznym

Z radością informujemy, że Krzyś z grupy ŁOWCY PRZYGÓD (V) zajął pierwsze miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym 'Moja ulubiona postać z bajki', organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 44 w Częstochowie. Serdecznie gratulujemy!

I miejsce w konkursie plastycznym

• I miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej

Bardzo miło nam poinformować, że Weronika Z. z grupy Zdobywców zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej organizowanym przez MP nr 13 im. Krecika w Częstochowie. Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

I miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej