Sukcesy

 • III Powiatowy Konkurs Plastyczny

  Organizatorem III Powiatowego Konkursu Plastycznego "Niepełnosprawność oczami dziecka" była Szkoła Podstawowa nr 15 w Częstochowie. Głównymi celami konkursu były m.in. uwrażliwianie dzieci na potrzeby ludzi niepełnosprawnych czy podnoszenie świadomości dzieci na temat niepełnosprawności.

  Nasze przedszkole reprezentowały:

  *Iga Biel z gr. Zdobywcy, która zajęła II miejsce.

  *Julia Balińska, Zosia Chmielewska z gr. Wynalazcy oraz Nikola Banasiak z gr. Tropiciele otrzymały wyróżnienia.

  Gratulujemy! 

  III Powiatowy Konkurs Plastyczny
  III Powiatowy Konkurs Plastyczny

 • II miejsce w konkursie Galerii Jurajskiej na najpiękniejszą choinkę

  To była wyjątkowa sobota. Choinka ozdobiona przez naszych przedszkolaków zajęła decyzją jury konkursowego II miejsce w konkursie Galerii Jurajskiej dla przedszkoli na najpiękniejszą choinkę. Jury podkreśliło, że choinka jest wyjątkowa, bo każde dziecko włożyło w nią swoje serce i my to potwierdzamy. Przedszkolaki otrzymały również nagrody: głośnik mobilny karaoke oraz zestaw klocków. Zwieńczeniem tego dnia pełnego wrażeń był wspaniały występ 6-latków z grupy Tropicieli. Gratulacje dla dzieci. Pani Kasi Cieślak i Pani Agnieszce Zakrzewskiej dziękujemy za przygotowanie dzieci. Rodzicom za zaangażowanie w przedsięwzięcie. Podziękowania również dla Pań Ewy Kreczmer i Katarzyny Nowickiej za koordynację wystroju choinki konkursowej.

  II miejsce w konkursie Galerii Jurajskiej na najpiękniejszą choinkę
  II miejsce w konkursie Galerii Jurajskiej na najpiękniejszą choinkę

 • II miejsce w konkursie plastycznym

  Miło nam poinformować, że Anna Dovbeta z grupy Podróżnicy zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym 'Jesteśmy tacy sami - integracja w oczach dziecka'. Gratulujemy!

  II miejsce w konkursie plastycznym
  II miejsce w konkursie plastycznym

 • I miejsce w konkursie plastyczno - recytatorskim

   

  "Zima mnóstwo kolorów w sobie ma" tak brzmiał konkurs plastyczno - recytatorski, zorganizowany w MP15, w krtórym wzięły udział Blanka Stefańczyk i Julia Balińska i obie zajęły I miejsce. Jury konkursowe doceniło pięknie wyrectowane wiersze o zimie, jak również prace plastyczne naszych reprezentantek. Gratulujemy !!!

  I miejsce w konkursie plastyczno - recytatorskim
  I miejsce w konkursie plastyczno - recytatorskim

 • I i III miejsce oraz wyróżnienia w konkursie ,,Jesienne zwierzaki –cudaki’

  Z przyjemnością informujemy ,że Krzysiu Owczarek oraz Lena Świerczyńska  z grupy Bystrzaki otrzymali nagrody i dyplomy za zajęcie I i III miejsca w Miedzyprzedszkolnym  Konkursie ,,Jesienne zwierzaki – cudaki zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 39. Natomiast wyróżnienia   Franek Ułamek i Emilka Dziedzic z grupy Bystrzaki oraz Michalina Krawczyk z grupy Tropiciele.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

  I i III miejsce oraz wyróżnienia w konkursie ,,Jesienne zwierzaki –cudaki’
  I i III miejsce oraz wyróżnienia w konkursie ,,Jesienne zwierzaki –cudaki’