• Akademia Aquafresh

Miło nam poinformować iż w roku szkolnym 2016/2017 otrzymaliśmy Certyfikat Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”.

Głównym celem Akademii Aquafresh jest zmniejszenie występowania próchnicy u dzieci, poprzez działania profilaktyczne dla najmłodszych.

Akademia Aquafresh

• Przedszkolak tańczy - czyli dzień w szkole tańca

Nasze przedszkolaki z grupy V oraz VII wzięły udział w Projekcie pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Projekt realizowany był w szkole tańca „Szyk”.

Było bardzo miło, wesoło oraz radośnie. Nasi milusińscy uczestniczyli w zajęciach mających na celu rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz poczucia rytmu.

Przedszkolak tańczy - czyli dzień w szkole tańca

• Zęby małego dziecka

Nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskim projekcie pt. „Zęby małego dziecka”.

Celem głównym projektu jest poprawa zdrowia jamy ustnej dzieci w wieku 3-5 lat, wzrost świadomości i utrwalenie prawidłowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej u przedszkolaków.

Prowadziliśmy szereg działań profilaktycznych dla dzieci i rodziców. Rozdaliśmy materiały edukacyjne takie jak malowanki, szczoteczki i pasty do zębów.

Przedszkole otrzymało certyfikat potwierdzający udział w projekcie. Zapraszamy na stronę: www.zebymalegodziecka.pl.

Zęby małego dziecka

• Przedszkole młodych patriotów

Nasze przedszkole zdobyło tytuł w ogólnopolskim konkursie „Przedszkole młodych patriotów” zorganizowanym przez Studium prawa Europejskiego.

Przedszkole młodych patriotów