• II w konkursie

Filip Mucha z gr. Łowcy Przygód zajął drugie miejsce w konkursie 'Naucz tego gestu swoje dziecko' organizowanym przez Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Częstochowie we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Częstochowa.

II w konkursie

• I miejsce w konkursie plastycznym

Zosia Chmielewska zajęła I miejsce w XII powiatowym konkursie plastycznym dla przedszkolaków "Mały Ilustrator" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 41 w Częstochowie pod honorowym patronatem dyrektora delegatury kuratorium oświaty w Częstochowie.

I miejsce w konkursie plastycznym

• II miejsce w konkursie muzycznym

Kornelia Górska z grupy ,,Wynalazcy" zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Muzycznym ,,Wiosna piosenką malowana".

II miejsce w konkursie muzycznym

• III miejsce w konkursie plastycznym

Małgosia Zatoń z gr. Wynalazcy zajęła III miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Wielkanocne ozdoby" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 9 w Częstochowie.

III miejsce w konkursie plastycznym

• I miejsce w konkursie matematycznym

Zuzia z grupy 'Badaczy' zajęła pierwsze miejsce w konkursie matematycznym 'Konstruowanie gier planszowych'. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 🎉🎉🎉

I miejsce w konkursie matematycznym