• Certyfikat za udział w akcji Sprzątamy dla Polski

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole otrzymało certyfikat za udział w szóstej edycji #SprzątamyDlaPolski. 🇵🇱

Certyfikat za udział w akcji Sprzątamy dla Polski

• Certyfikat za udział w II Edycji Ogólnopolskiej Kampani ,,Przytul się do drzewa"

Certyfikat za udział w II Edycji Ogólnopolskiej Kampani ,,Przytul się do drzewa" której celem jest troska o Polskie lasy i drzewa. W akcji udział wzięły grupy Zdobywcy i Łowcy przygód.

• I, II miejsce i wyróżnienie

Zuzia Migalska (Tropiciele) zajęła I miejsce, Ignaś Kapuściński (Badacze) zajął II miejsce, a Zuzia Figzał (Bystrzaki) otrzymała wyróżnienie w Rodzinnym Konkursie 'Kapelusz Pani Jesieni', organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 15 w Częstochowie.

I, II miejsce i wyróżnienie

• Certyfikat za udział w projekcie "Uczymy dzieci programować"

Certyfikat ogólnopolskiego programu dla Wynalazców!🙂👏👏🙂

Grupa Wynalazców w tym roku szkolnym brała udział w XI edycji ogólnopolskiego programu „Uczymy dzieci programować”. Nauka podstaw programowania była dla dzieci wartościową, wszechstronnie rozwijającą lekcją i świetną zabawą.

Zadania z programowania wplatane były do codziennych aktywności dydaktycznych. Przedszkolaki uczyły się kodowania: na macie, z wykorzystaniem tablicy multimedialnej czy robota Ozobota, wykonywały zadania z wykorzystaniem kubeczków czy krążków do kodowania.

Dziękujemy za tak aktywne promowanie naszej placówki w kraju.

Koordynator: Katarzyna Nowicka

Certyfikat za udział w projekcie "Uczymy dzieci programować"

• II miejsce w V edycji konkursu pt. „ Lato w piosence” dla Filipa Wilka z grupy Tropiciele

Miło jest nam poinformować, że Filip Wilk z grupy Tropiciele zajął II miejsce w V edycji konkursu pt. „ Lato w piosence” organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 13 im. Krecika pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Serdecznie gratulujemy.