• II miejsce w konkursie Galerii Jurajskiej na najpiękniejszą choinkę

To była wyjątkowa sobota. Choinka ozdobiona przez naszych przedszkolaków zajęła decyzją jury konkursowego II miejsce w konkursie Galerii Jurajskiej dla przedszkoli na najpiękniejszą choinkę. Jury podkreśliło, że choinka jest wyjątkowa, bo każde dziecko włożyło w nią swoje serce i my to potwierdzamy. Przedszkolaki otrzymały również nagrody: głośnik mobilny karaoke oraz zestaw klocków. Zwieńczeniem tego dnia pełnego wrażeń był wspaniały występ 6-latków z grupy Tropicieli. Gratulacje dla dzieci. Pani Kasi Cieślak i Pani Agnieszce Zakrzewskiej dziękujemy za przygotowanie dzieci. Rodzicom za zaangażowanie w przedsięwzięcie. Podziękowania również dla Pań Ewy Kreczmer i Katarzyny Nowickiej za koordynację wystroju choinki konkursowej.

II miejsce w konkursie Galerii Jurajskiej na najpiękniejszą choinkę

• II miejsce w konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że Anna Dovbeta z grupy Podróżnicy zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym 'Jesteśmy tacy sami - integracja w oczach dziecka'. Gratulujemy!

II miejsce w konkursie plastycznym

• I miejsce w konkursie plastyczno - recytatorskim

"Zima mnóstwo kolorów w sobie ma" tak brzmiał konkurs plastyczno - recytatorski, zorganizowany w MP15, w krtórym wzięły udział Blanka Stefańczyk i Julia Balińska i obie zajęły I miejsce. Jury konkursowe doceniło pięknie wyrectowane wiersze o zimie, jak również prace plastyczne naszych reprezentantek. Gratulujemy !!!

I miejsce w konkursie plastyczno - recytatorskim

• I i III miejsce oraz wyróżnienia w konkursie ,,Jesienne zwierzaki –cudaki’

Z przyjemnością informujemy ,że Krzysiu Owczarek oraz Lena Świerczyńska  z grupy Bystrzaki otrzymali nagrody i dyplomy za zajęcie I i III miejsca w Miedzyprzedszkolnym  Konkursie ,,Jesienne zwierzaki – cudaki zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 39. Natomiast wyróżnienia   Franek Ułamek i Emilka Dziedzic z grupy Bystrzaki oraz Michalina Krawczyk z grupy Tropiciele.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

I i III miejsce oraz wyróżnienia w konkursie ,,Jesienne zwierzaki –cudaki’

• Konkurs ,,Sprzątamy i na zimę czekamy’’ zakończony sukcesem!

Miło nam poinformować, iż grupy Bystrzaki i Eksperci uczestniczyły   w konkursie zorganizowanym przez Centrum Usług Komunalnych pod honorowym patronatem prezydenta miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka i zdobyły dla przedszkola nagrody: 4 sadzonki drzew, kompostownik oraz zbiornik na wodę deszczową wraz z akcesoriami.

Gratulujemy dzieciom za ich zaangażowanie w ochronę naszego środowiska Otrzymana nagroda pięknie wzbogaci nasz ogród przedszkolny.!!!

Konkurs ,,Sprzątamy i na zimę czekamy’’ zakończony sukcesem!