• I miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej

Bardzo miło nam poinformować, że Weronika Z. z grupy Zdobywców zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej organizowanym przez MP nr 13 im. Krecika w Częstochowie. Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

I miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej

• II miejsce w konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że nasz 5-latek, Filip S. z grupy Badaczy (VII) otrzymał nagrodę za zajęcie drugiego miejsca w konkursie 'Radosne minki warzywnej rodzinki', zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 41 w Częstochowie. Serdecznie gratulujemy!

II miejsce w konkursie plastycznym

• Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Z przyjemnością informujemy, że Kuba z grupy Łowcy Przygód (gr. V) został wyróżniony w konkursie plastycznym pt. 'Jesień za oknem' organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 7 w Częstochowie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

• II miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że Marysia N. z grupy Tropiciele zajęła II miejsce oraz Piotruś K. z grupy Zdobywcy został wyróżniony w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym - "Kartka Świąteczna-Boże Narodzenie - Nowy Rok" zorganizowym przez MP nr 14.

II miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym

• III miejsce w konkursie plastycznym

Z przyjemnością informujemy, że Antoni W. z grupy "Badacze" zajął III miejsce w konkursie plastycznym „Częstochowa 2050 oczami dziecka”, organizowanym przez MP nr 36 w Częstochowie. Serdecznie gratulujemy! :)

III miejsce w konkursie plastycznym